projekt i realizacja
Mateusz Nowak

 

 


Przedstawiamy Państwu firmę odpowiadającą rosnącym wymaganiom rynkowym - WSO Work Solutions & Outsourcing to nie tylko agencja pracy tymczasowej. To prowadzona z pasją i doskonałą znajomością tematu firma proponująca nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. 

 

 

 

Naszym celem jest dostarczanie elastycznych i maksymalnie skutecznych rozwiązań dla Biznesu. Usługi przez nas oferowane są szczególnie cenne dla firm, które charakteryzuje duża dynamika zatrudnienia oraz konieczność pozyskiwania najlepszych dostępnych zasobów personalnych na rynku pracy.

 

 

 

Firma prowadzona jest przez osoby pracujące w branży HR od kilku lat, co daje gwarancję profesjonalnej obsługi. Dzięki zdobytemu wcześniej doświadczeniu, korzystamy z najskuteczniejszych kanałów docierania do kandydatów z właściwymi kwalfikacjami. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie personelu tymczasowego, leasingu pracowniczego oraz rekrutacji i selekcji z gwarancją skuteczności i pełnego zadowolenia. 

 

 

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala na zaspokajanie wszystkich Państwa potrzeb z dziedziny rozwiązań pracowniczych.